Odwiedzając tę ​​stronę, należy dopuścić stosowanie plików cookie. Więcej na temat naszej polityki cookies.

Magnez metaliczny

Charakterystyka techniczna

Magnez jest lekkim, srebrzystobiałym metalem, który w normalnych warunkach nie ulega utlenianiu w powietrzu. Surowce techniczne do produkcji metalu są wytwarzane przez elektrolizę, a następnie rafinację powstałej mieszaniny. Innym sposobem wytwarzania magnezu jest proces termiczny (przy użyciu krzemu lub koksu).

Ciężar właściwy Mg 1,738 g/cm³
Temperatura topnienia 650°C
Temperatura wrzenia 1090°C
Ciepło właściwe topnienia 9,20 kJ/mol
Ciepło właściwe parowania 131,8 kJ/mol
Stan utlenienia +2

W czystej postaci metal jest używany dość rzadko, ale jego stopy zyskały zasłużoną popularność. Tak więc metal ten jako dodatek poprawia właściwości stopów - zwiększa wytrzymałość właściwą i ułatwia obróbkę technologiczną. Dostawca „Auremo” oferuje produkty wysokiej jakości, które spełniają normy GOST i międzynarodowe.

Biologiczna rola magnezu

Uważa się, że życie na Ziemi powstało i wyłoniło się z oceanu. Pamięć genetyczna tego środowiska jest zachowana w wielu reakcjach enzymatycznych współczesnych zwierząt i roślin. Bez tego pierwiastka synteza białek i przyswajanie wapnia są niemożliwe. Większość dorosłych ma niedobór magnezu. Dość powiedzieć, że magnez jest łatwo wypłukiwany z organizmu przez alkohol. Niedobór tego pierwiastka objawia się chronicznym zmęczeniem, bezsennością, osteoporozą i artretyzmem, bólami głowy, skurczami mięśni. Przy poceniu się, częstym spożywaniu piwa, środków przeczyszczających i moczopędnych, po stresach, a także u osób pracujących fizycznie i sportowców) wzrasta zapotrzebowanie na magnez.

Dostawca

Dostawca Auremo oferuje zakup magnezu i stopów magnezu luzem lub na raty. Duży wybór półproduktów na magazynie. Optymalna cena magnezu od dostawcy. Prezentowane w magazynie półprodukty posiadają atesty. Jakość spełnia GOST i międzynarodowe standardy. Cena uzależniona od wielkości zamówienia i dodatkowych warunków dostawy.

Kup, okazyjna cena

Dostawca "Auremo" zajmuje się sprzedażą wyrobów walcowanych na rynku europejskim w partiach hurtowych i detalicznych. Czas dostawy jest minimalny. U nas bez problemu kupisz magnez, cena jest optymalna. W kontakcie - doświadczeni managerowie - znawcy nowoczesnego rynku szybko pomogą w zakupie niezbędnych produktów. Firma "Auremo" zaprasza do zakupu magnezu luzem lub na raty. W tym segmencie Auremo jest rentownym dostawcą. Najlepsza cena od dostawcy.

Nasz konsultant pozwoli Ci zaoszczędzić czas

+49(1516) 758 59 40
Telegram:
WhatsApp:

Subskrypcja

Specjalne oferty i rabaty. :)